XX Turniej ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku ’’
26/11/2019
XX Turniej ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku ’’- październikowe zawody piłki nożnej chłopów i dziewcząt w kategorii wiekowej U-12.

    22 października 2019 r. odbył się XX Turniej ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku ’’. Finał powiatowy dziewcząt w kategorii U-12 odbył się na  stadionie ,,Sokoła Słopnice’’. Nasze dziewczęta rozegrały mecze piłki nożnej z czterema drużynami w swojej grupie. SP Słopnice (0:2) SP Zawadka, ZSP Ujanowice (5:0) SP Zawadka, ZENIT Kasinka Mała (4:1) SP Zawadka, SMOKI Konina (0:0) SP Zawadka.  Po trudnych meczach, które wymagały od zawodniczek dobrej kondycji i przemyślanej techniki i taktyki gry nasze dziewczęta zajęły 3 miejsce w powiecie !!!

  • III MIEJSCE – SP ZAWADKA DZIEWCZĘTA w składzie:

Marcelina Pietras, Amelia Goryczka, Monika Dudzik, Weronika Kurek, Amelia Atłas, Barbara Nowak, Karolina Nowak

 

25 października 2019 r. odbyły się gminne eliminacje chłopców w kategorii U-12  do XX Turnieju ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku ’’. W rozgrywkach wzięły udział tylko 2 drużyny z naszej gminy: SP ZAWADKA i SP PODŁOPIEŃ. Mecz trwał 2 x 10 minut. Zawodnikom towarzyszyły duże emocje i silna chęć sportowej rywalizacji. Nasi chłopcy wygrali 1:0 z kolegami z sąsiedniej szkoły.

  • I MIEJSCE – SP ZAWADKA CHŁOPCY w składzie: Bartłomiej Staniszewski, Mateusz Nowak, Mateusz Dańda, Hubert Kulpa, Wiktor Kulpa, Jakub Kordeczka, Wajda Adrian

                                              Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! smiley

                                                                                                                                             B. Piętoń, M. Tajduś

Dane kontaktowe
Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Zawadce

Zawadka 18
34-650 Tymbark

tel./fax. 018 332 50 36