Powiatowy konkurs wiedzy o ochronie przyrody
15/10/2019
Dnia 10 października 2019 roku w budynku Starostwa Powiatu Limanowskiego odbył się Powiatowy konkurs wiedzy o ochronie przyrody.

   Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o ochronie środowiska, podnoszenie świadomości przyrodniczej i ekologicznej oraz kształtowanie wrażliwości społecznej wśród młodzieży szkolnej na otaczające środowisko naturalne.

   Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, który obejmował zagadnienia z zakresu wiedzy o ochronie przyrody zawartej w „Atlasie Form Ochrony Przyrody Powiatu Limanowskiego”.

   W kategorii wiekowej dzieci w wieku szkół podstawowych klas I-IV naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy drugiej Patrycja Kubowicz i Alina Smaga. Uczennice otrzymały pamiątkowy dyplom za udział.

 W kategorii wiekowej dzieci w wieku szkół podstawowych klas V-VIII naszą szkołę reprezentowały uczennice Edyta Kordeczka z klasy VI oraz Ilona Nowak z klasy VIII.

  Edyta Kordeczka otrzymała w swojej kategorii wiekowej wyróżnienie. Wręczenie nagród nastąpi w dniu 24 października o godz. 8.30 w sali konferencyjnej nr 201 w Starostwie Powiatowym w Limanowej.

                         Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                              Agata Zimirska

Dane kontaktowe
Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Zawadce

Zawadka 18
34-650 Tymbark

tel./fax. 018 332 50 36