Osiągnięcia uczniów

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

26 września 2018 r. Turniej Strzelecki o Puchar Wójta Gminy Tymbark

- Roczniki 2006 i młodsi (klasa VI i V): Daniel Smarra (II miejsce indywidualnie i III miejsce drużynowo),Dawid Piórkowski, Jakub Rożnowski, Kamil Surdziel i Marcelina Pietras (22pkt.);

- Roczniki 2003 – 2005 (klasa VII i VIII): Piotr Nowak (66 pkt.), Faustyna Surdziel (49 pkt.), Marcin Goryczka, Bartłomiej Kurek, Jakub Wołowczyk, Szymon Brzazgoń, Maciej Malarz.

 

27 września 2018 r. DZIECIĘCY TURNIEJ SOŁECTW

IV MIEJSCE - SOŁECTWO ZAWADKA  .

Nasi reprezentanci: Jakub Rożnowski, Kamil Surdziel, Dominik Bokowy, Krystyna Rybka, Ewelina Ślazyk, Kamila Kubowicz.

 

1 października 2018 r. ,, BIEG PO EUROPIE Z MAPĄ’’

Oto uczniowie, którzy reprezentowali naszą szkołę w Zawadce:

I MIEJSCE -  Szymon Brzazgoń (czas: 3,53), II MIEJSCE - Faustyna Surdziel (czas: 4,04), 

 

5 października 2018 r. TURNIEJ SZACHOWY

II MIEJSCE - Maciej Malarz.

 

8 października 2018 r. gminny TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej: roczniki 2003- 2005

 

III MIEJSCE- chłopcy: Marcin Goryczka (medal dla najlepszego zawodnika), Kurek Bartłomiej, Jakub Bokowy, Jakub Wołowczyk, Jakub Palac, Piotr Nowak, Szymon Brzazgoń, Krzysztof Nowak

III MIEJSCE- dziewczęta: Marzena Krzyściak, Justyna Kubowicz (medal dla  najlepszej zawodniczki), Faustyna Surdziel, Aleksandra Dudzik, Katarzyna Kaim, Sandra Sędzik, Ilona Nowak, Patrycja Smaga.

 

Dnia 12.10.2018r.  gminny Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt i chłopców jako eliminacje gminne do Igrzysk Dzieci – roczniki 2006 i młodsze.   

III MIEJSCE- chłopcy: Kacper Kowalski, Jakub Rożnowski, Dawid Piórkowski, Patryk Kowalski, Kacper Palac, Kamil Surdziel, Bartłomiej Staniszewski (medal dla najlepszego zawodnika) , Dominik Bokowy, Adrian Trzópek, Dominik Juszkiewicz, Daniel Smarra, Kacper Gąsior.

III MIEJSC- dziewczęta: Krystyna Rybka, Anastazja Staniszewska, Kamila Kubowicz,  Wiktoria Kulig, Ewelina Ślazyk, Marcelina Pietras, Sabina Kordeczka, Amelia Goryczka, Łucja Kubowicz

 

24 października 2018r. XIX TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ, MISTRZOSTWA U-12 DZIEWCZĄT, ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku’’ – ZAWODY POWIATOWE.

III MIEJSCE - Dziewczęta, które reprezentowały naszą szkołę i gminę w kategorii wiekowej w mistrzostwach U-12, to:

Łucja Kubowicz, Sabina Kordeczka (bramkarka), Edyta Kordeczka, Amelia Goryczka, Magdalena Dziadoń, Julia Romanowicz.

 

25 października 2018 r. eliminacje gminne do XIX TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ, MISTRZOSTWA U-12 CHŁOPCÓW, ,, Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku’’.

II MIEJSCE – chłopcy, w składzie: Adrian Trzópek, Mateusz Nowak,  Bartłomiej Staniszewski (bramkarz), Szymon Kulpa, Krzysztof Gembołyś, Kamil Surdziel, Dominik Juszkiewicz, Dominik Zakrocki, Kamil Kordeczka.

                                                                             

5 listopada Gminny Konkuts Recytatorski "Moja Ojczyzna".

 Magdalena Kordeczka - II miejsce w kategorii klas drugich,

Alina Smaga -  III miejsce w kategorii klas pierwszych.

 

5 listopada 2018 r. gminne TURNIEJE KOSZYKÓWKI dziewcząt i chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

CHŁOPCY:

III  miejsce – ZAWADKA: Marcin Goryczka, Jakub Wołowczyk, Maciej Malarz,Jakub Bokowy, Szymon Brzazgoń, Piotr Nowak, Piotr Ślusarczyk.

Wyróżnieni  zawodnicy, to Marcin Goryczka (zdobył 4 punkty), Jakub Bokowy (zdobył 2 punkty), Szymon Brzazgoń (zdobył 2 punkty).

DZIEWCZĘTA:

III  miejsce – ZAWADKA: Marzena Krzyściak, Justyna Kubowicz, Aleksandra Dudzik, Faustyna Surdziel, Sandra Sędzik, Patrycja Smaga.

Wyróżniona zawodniczka:  Marzena Krzyściak,

III MIEJSCE- chłopcy: Marcin Goryczka (medal dla najlepszego zawodnika), Kurek Bartłomiej, Jakub Bokowy, Jakub Wołowczyk, Jakub Palac, Piotr Nowak, Szymon Brzazgoń, Krzysztof Nowak

III MIEJSCE- dziewczęta: Marzena Krzyściak, Justyna Kubowicz (medal dla  najlepszej zawodniczki), Faustyna Surdziel, Aleksandra Dudzik, Katarzyna Kaim, Sandra Sędzik, Ilona Nowak, Patrycja Smaga.

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

16 grudnia 2017r. - II edycja gminnego konkursu recytatorskiego Polscy poeci dzieciom, dzieci poetom, pod hasłem „ Magia Świat Bożego Narodzenia”

Julia Gąsior - I miejsce (kat. klas II – III)

Magdalena Kordeczka - II miejsce (kat klas 0 – I)

 

14 kwietnia 2018r. XVII Wiosenny Przegląd Młodych Solistów i Zespołów gminy Tymbark

I miejsce - solistka Katarzyna Kaim z klasy VII

I miejsce – solistka Magdalena Dziadoń z klasy IV

I miejsce – uczennice z klasy IV (w składzie: Łucja Kubowicz, Marcelina Pietras,  Edyta Kordeczka, Amelia  Goryczka, Sabina Kordeczka)

II miejsce – uczennice z klasy V (w składzie: Krystyna Rybka, Kamila Kubowicz, Ewelina Ślazyk, Wiktoria Kulig)

III miejsce – uczniowie z klasy I (w składzie: Julia Pałka, Magdalena Kordeczka, Iwona Krzyściak, Emilia Staniszewska, Emilia Nowak, Marcin Dudzik, Jakub Bubula)

Wyróżnienie - Anastazja Staniszewska z klasy V

 

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

13.09.2016r. ,,DZIECIĘCY TURNIEJ SOŁECTW’’- SOŁECTWO ZAWADKA IV m-ce

(M.Krzyściak, K.Kaim, J.Kubowicz, A.Jeleńczyk, A.Dudzik, M. Goryczka, B.Kurek, M.Malarz, J.Wołowczyk, J.Bokowy)

 

15.09.2016r. ,,BIEG PO EUROPIE – MAŁY BIEG NA ORIENTACJĘ’’

- P. Smaga V m-ce,

- B. Kurek I m-ce,

- M. Goryczka i P. Nowak IV m-ce

- J. Wołowczyk V m-ce

 

16 .09.2016r. Open Turniej piłkarski ,, O puchar Wójta Gminy Tymbark’’

III m-ce drużyna ,,Niedźwiedzie z Bostonu’’(S.Brzazgoń, A. Nowak, K.Kaim, D. Ślazyk, E.Brzazgoń, A.Krzyściak , D.Piętoń, P.Kordeczka)

IV m-ce  drużyna ,,Pantery z Ameryki’’ (K.Kubowicz, O.Zwierczyk, F. Surdziel, P. Nowak, M.Krzyściak, M.Malarz, M.Goryczka)

 

07.10.2016r. HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ – chł., dz. eliminacje do IMS

 I m-ce, dziewczęta: M.Krzyściak, A.Jeleńczyk, K.Kaim, S.Sędzik, J.Kubowicz,A.Dudzik, K.Gembołyś, F. Surdziel, P. Smaga, I. Nowak

III m-ce. chłopcy: J.Bokowy, M.Goryczka, J. Wołowczyk, M. Malarz, K. Nowak, D.Bokowy, K.Kapturkiewicz, S. Brzazgoń, K.Malarz

 

19.10.2016r. POWIATOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT W RAMACH IMS

VII- IX m-ce dziewczęta: M.Krzyściak, A.Jeleńczyk, K.Kaim, S.Sędzik, J.Kubowicz,A.Dudzik, K.Gembołyś, F.Surdziel, P.Smaga, I.Nowak 

 

29.10.2016r.XVII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MISTRZOSTWA U12 DLA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW ,,Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU’’

II m-ce, dziewczęta: I.Nowak, E.Ślazyk, F.Surdziel, F.Surdziel, F.Kulpa, K. Kubowicz, K.Rybka

III m-ce chłopcy: S.Brzazgoń, D.Bokowy, J.Rożnowski, D.Smarra, K.Kowalski, K.Nowak, G.Żurek

 

19.11.2016r. Turniej piłki nożnej chłopców Tymbark – Słowacja SPISSKIE VLACH

III m-ce drużyna : S.Brzazgoń, M.Malarz, D.Smarra, K.Nowak, J.Rożnowski, D.Bokowy,M.Goryczka, J.Wołowczyk, I.Nowak, F.Surdziel 

 

02.12.2016r. TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO szkół podstawowych

INDYWIDUALNIE

 chłopcy:

2 m-ce -M. Malarz

4 m-ce - J.Wołowczyk

5-8 m-ca –M.Goryczka, J.Bokowy, B.Kurek

- dziewczęta:

5-7 m-ca- M.Krzyściak, F.Surdziel

DRUŻYNOWO

Chłopcy 3 m-ce : Maciej Malarz, Marcin Goryczka

Dziewczęta 3 m-ce : Marzena Krzyściak, Faustyna Surdziel

 

6.12.2016r. MIKOŁAJKOWE ZAWODY STRZELECKIE O PUCHAR WÓJTA GMINY TYMBARK Z KBKS.

J.Wołowczyk - IV m-ce (41 pkt.),

Marcin Goryczka - V m-ce (27 pkt.), B.Kurek

M.Malarz, J.Bokowy VII m-ce

 

10.12.2016r.  I edycja Gminnego Konkursu Recytatorskiego pt. ,,Polscy poeci dzieciom, dzieci poetom”.

Julia Gąsior -  III miejsce.

 

19.12.2016 r.  Gminny Sienkiewiczowski Konkurs Czytelniczy

Aleksandra Jeleńczyk - wyróżnienie

 

21 – 22 stycznia 2017 r. Festiwalu Kolęd „Małemu Jezusowi”

Solistki:

 II miejsce Magdalena Dziadoń z kl. III

 III miejsce Katarzyna Kaim z kl. VI 

Zespoły:

 I miejsce - grupa wokalna z  kl. VI (...)

 II miejsce  - grupa wokalna z kl. III

 

06.03.2017r. Bajki, baśnie i legendy - konkurs gminny

III miejsce - Magdalena Kordeczka, Emilia Staniszewska, Marcin Dudzik, Jakub Bubula.

 

21.03.2017r. Gminny Konkurs Ortograficzny o „Złote Pióro Wójta”

Edyta Kordeczka - III miejsce

 

24 marca 2017 r. GMINNA PIŁKA RĘCZNA – szkół podstawowych

II miejsce - chłopcy, w składzie: Marcin Goryczka, Bartłomiej Kurek, Maciej Malarz, Jakub Wołowczyk (bramkarz), Jakub Bokowy, Piotr Nowak, Szymon Brzazgoń, Krzysztof Nowak.

Najlepszy strzelec: Marcin Goryczka

III miejsce – dziewczęta, w składzie: Marzena Krzyściak, Aleksandra Jeleńczyk, Justyna Kubowicz, Ilona Nowak, Aleksandra Dudzik, Faustyna Surdziel, Patrycja Smaga (bramkarka), Katarzyna Kaim.

 

1 kwietnia 2017 r.  XVI Wiosenny Przegląd Młodych Solistów i Zespołów z Gminy Tymbark.

Zespoły wokalne:

I miejsce – „Wiosenne „Wiolinki” z kl III

II miejsce – „Grupa Wokalna Dziewcząt” z kl IV ( Krystyna Rybka, Anastazja Staniszewska, Ewelina Ślazyk, Kamila Kubowicz)

III miejsce -  „Witaminki” z Oddziału przedszkolnego ( Magdalena Kordeczka, Jakub Bubula, Emilia Staniszewska)

 Solistki:

II miejsce – Magdalena Dziadoń z kl II

III miejsce – Katarzyna Kaim z kl VI

 

04.04.2017r. II Gminny Konkurs Matematyczny „Sposób na smyka to matematyka”.

Drużyna z kl III w składzie:

Mateusz Nowak i Marcelina Pietras - II miejsce.

 

12.04.2017 Gminny Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Zawadce

Drużyna uczniów kl VI w składzie: Faustyna Surdziel, Justyna Kubowicz, Marcin Goryczka, Bartłomiej Kurek

 

25.04.2017 Gminny Konkurs Recytatorski „Strofy o Wiośnie”

         w kategorii klas: IV-VI

         II miejsce-Julia Kordeczka uczennica klasy V

 

5 maja 2017r. GMINNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW – SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

II miejsce - w składzie: Marcin Goryczka, Bartłomiej Kurek, Maciej Malarz, Jakub Bokowy, Piotr Nowak, Szymon Brzazgoń, Krzysztof Nowak, Jakub Wołowczyk (bramkarz).

12.06.2017 r. Gminny Turniej finałowy projektu „Edukacja przez Szachy w Szkole”

I miejsce Edyta Kordeczka – kl III

II miejsce Łucja Kubowicz  - kl III

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

21 września 2015r  Wyróżnienie w konkursie plastycznym pn. ,,Dbam o czyste powietrze”.

Julia Dziadoń

 

14 października 2015 r. XVI Turniej piłki nożnej "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku’’

Kategoria chłopców U 12:

II MIEJSCE   - Jakub Bokowy, Marcin Goryczka, Bartłomiej Kurek, Maciej Malarz, Jakub Wołowczyk, Szymon Brzazgoń, Krzysztof Kapturkiewicz, Kacper Malarz, Krzysztof Nowak, Piotr Nowak.

Najlepsi zawodnicy,  Szymon Brzazgoń, Bartłomiej Kurek, Piotr Nowak

Kategoria dziewcząt U 12:

II MIEJSCE  - Aleksandra Dudzik, Katarzyna Kaim, Marzena Krzyściak, Faustyna Surdziel, Ilona Nowak,  również pokazała wysoki poziom gry.

Najlepszą zawodniczka Marzena Krzyściak.

 

16 października 2015 r. Turniej  Halowej Piłki Nożnej 

Kategoria chłopców:

II miejsce  Emil Brzazgoń,  Szymon Brzazgoń, Marcin Goryczka, Piotr Kordeczka, Bartłomiej Kurek, Maciej Malarz, Piotr Nowak, Daniel Ślazyk, Jakub Wołowczyk.

Dodatkowe wyróżnienia i statuetki otrzymali: 

Najlepszy strzelec -  Emil Brzazgoń,

Najlepszy bramkarz - Piotr Kordeczka.

Kategoria dziewcząt:

II miejsce - Kinga Bokowy, Patrycja Dudzik, Julia Dziadoń, Dominika Hochoł, Aleksandra Krzyściak ,Marzena Krzyściak, Ilona Nowak, Marta Nowak, Faustyna Surdziel, Agnieszka Wołowczyk, Patrycja Smaga, Katarzyna Kaim.

Najlepsza strzelczyni - Kinga Bokowy,
Najlepsza zawodniczka - Marzena Krzyściak

30 października 2015 r.  Turniej Siatkówki dziewcząt i chłopców - eliminacje do powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tymbarku.

 Kategoria dziewcząt:

 II miejsce Kinga Bokowy, Julia Dziadoń, Dominika Hochoł, Aleksandra Krzyściak, Marzena Krzyściak, Aleksandra Jeleńczyk, Faustyna Surdziel, Katarzyna Kaim.

Kategoria chłopców:

II miejsceEmil Brzazgoń, Piotr Kordeczka, Daniel Ślazyk, Marcin Bokowy, Maciej Malarz, Jakub Wołowczyk, Marcin Goryczka, Jakub Bokowy

 

9 listopada 2015r. Turniej Strzelecki z okazji „ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI”

​III miejsce -  drużyna w składzie: Bokowy Marcin, Wołowczyk Jakub, Malarz Maciej,

 

13.11.2015r. Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych

Drużynowo chłopcy:

4 miejsce – Malarz Maciej, Wołowczyk Jakub

Drużynowo dziewczęta:

2 miejsce – Bokowy Kinga, Krzyściak Marzena

 

30 XI 2015r.  II Gminny Konkurs Matematyczny ,, Sposób na smyka to matematyka”

III miejsce zajęli uczniowie klasy pierwszej

 

4 stycznia 2016r. Gminna koszykówka – Szkół Podstawowych

Dziewczęta:

1 miejsce : Kinga Bokowy, Dominika Hochoł, Agnieszka Wołowczyk, Julia Dziadoń, Marzena Krzyściak. Aleksandra Krzyściak, Justyna Kubowicz

NAJLEPSZA STRZELCZYNI: Kinga Bokowy

Chłopcy:

3 miejsce: Marcin Bokowy, Piotr Kordeczka, Maciej Malarz, Bartłomiej Kurek, Marcin Goryczka, Jakub Wołowczyk, Jakub Bokowy.

 
30 – 31 stycznia 2016r.  Festiwal Kolęd „Małemu Jezusowi” 

III miejsce - solistka Magdalena Dziadoń z klasy II

II miejsce - grupa wokalno-instrumentalna z  kl. VI

III miejsce - grupa wokalna z kl. II

 

4 lutego 2016 r.  Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież Zapobiega Pożarom

5 miejsce - Aleksandra Krzyściak 

 

29 lutego 2016r. Gminny konkurs historyczny pod hasłem Żołnierze Wyklęci – Zapomniani  Bohaterowie 

1 miejsce - Bartłomiej Kurek

2 miejsce - Kinga Bokowy

3 miejsce - Julia Dziadoń

 

11 marca 2016 r. finał wojewódzkiego konkursu "Nasz Bohater Tadeusz Kościuszko"
  1. Kinga Bokowy z kl. VI
  2. Faustyna Surdziel z kl. V
  3. Maciej Malarz z kl. V
  4. Jakub Wołowczyk  z kl. V
  5. Bartłomiej Kurek z kl. V  
  6. Jakub Bokowy z kl. V​                                                                                                                                                                                    ​                                                                                                                                                                                                                               ZOSTALI   LAUREATAMI  I ZWYCIĘZCAMI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU - „ NASZ BOHATER TADEUSZ KOŚCIUSZKO”

 

15 marca 2016 r.Gminny Konkurs Ortograficzny o „Złote pióro Wójta”

Kamila Kubowicz - I miejsce   

                                                                                                                        

23 kwietnia 2016 r. Wiosenny Przegląd Młodych Solistów Gminy Tymbark

Grupa wokalna z klasy II  zdobyła I miejsce

W kategorii klas IV – VI:  Katarzyna Kaim - uczennica kl V zajęła I miejsce

                              Sandra Sędzik – kl V zdobyła III miejsce

                Julia Dziadoń  - kl VI również III miejsce

 

30 kwietnia 2016 r. Gminny Konkurs Czytelniczy Mistrz pięknego czytania

Agnieszka Wołowczyk  zajęła III miejsce

 

6 maja 2016 r.  Gminny Turniej Piłki Nożnej 7- osobowej chłopców - eliminacje do powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tymbarku.

Drużyna chłopców zajęła III miejsce

Reprezentanci: Emil Brzazgoń, Jakub Wołowczyk, Marcin Goryczka, Maciej Malarz, Bartłomiej Kurek, Piotr Nowak, Jakub Bokowy, Krzysztof Nowak, Szymon Brzazgoń (bramkarz).

Wyróżnieni zawodnicy: Emil Brzazgoń, Bartłomiej Kurek

 

13 maja 2016r.  Konkurs plastyczny pod hasłem „Jestem ilustratorem mojej ulubionej książki” w ramach  programu „Książki naszych marzeń”. 
 Edytka Kordeczka  zajęła III miejsce

 

31 maja 2016 r. Limanowska Wiosna Poetycka - powiatowy konkurs poetycki

Kingi Bokowy, wyróżnienie za wiersz 

 

 

ROK SZKOLNY 2014/2015

24 września 2014 r.

Półfinał i Finał Turnieju Gier Edukacyjnych „Wielka Wojna w Małopolsce – pamięć i tożsamość”.

Spośród 69 uczestników do ścisłego finału zakwalifikował się  Szymon Surdziel. Finał odbył się 30.09.2014r. 

 

06.10.2014r. 

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ

W konkurencji dziewcząt I miejsce zdobyła  drużyna; Nowak Anna, Nowak Magdalena,Kordeczka Aneta, Kubowicz Kinga, Bokowy Kinga, Krzyściak Marzena, Krzyściak Aleksandra, Dziadoń Julia Kubowicz Justyna.

Najlepsza strzelczyni: Nowak Anna, Kordeczka Aneta. Najlepsza zawodniczka: Kubowicz Kinga.

 

17.10.2014r. 

  Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”.

Do etapu rejonowego zakwalifikowała się Kinga Kubowicz, uczennica klasy VI 

 

23.10.2014r

 Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt szkół podstawowych w Mszanie Dolnej

Drużyna zajęła III miejsce

Nowak Anna, Nowak Magdalena, Kordeczka Aneta, Kordeczka Wioleta, Kubowicz Kinga, Bokowy Kinga, Dziadoń Julia, Aleksandra Krzyściak, Marzena Krzyściak, Kubowicz Justyna.

 27.10 2014r.  

 Turniej Siatkówki szkół podstawowych, jako eliminacje do powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tymbarku.

Drużyna zajęła II miejsce. 

Reprezentantki szkoły:  Anna Nowak, Magdalena Nowak, Aneta Kordeczka, Wioleta Kordeczka, Kinga Kubowicz, Kinga Bokowy, Julia Dziadoń, Dominika Hochoł . Najlepsze zawodniczki:ANNA NOWAK, ANETA KORDECZKA

Drużyna chłopców zajęła II miejsce

Reprezentanci szkoły: Mateusz Malarz, Wojciech BubulaSzymon Surdziel, Emil Brzazgoń, Maciej Malarz, Jakub Wołowczyk, Marcin Goryczka, Łukasz Leśniak. Najlepsi zawodnicy: SZYMON SURDZIEL

5.11.2014r. 

Gminny Konkurs Ekologiczny pn. Dbam o środowisko - segreguję odpady

W kategorii klas I – III

 I miejsce ‒ Magdalena Dziadoń ,  III miejsce  Anastazja Staniszewska

  W kategorii klas  IV - VI

 II miejsce  ‒ Kinga Bokowy, Julia Dziadoń, Patrycja Dudzik

06.11.2014r.

 Gminny Konkurs Plastyczny pn. „ Jest w polu mogiła w niej żołnierz nieznany…”

II miejsce Marcin Bokowy  III miejsce Aneta Kordeczka, IV miejsce Krystyna Rybka i V miejsce miejsce Dominika Hochoł. 

17.11.2014r. 

Turniej Tenisa Stołowego chłopców i dziewcząt w kategorii szkół podstawowych.

miejsce – Kordeczka Wioleta,drużynowo  miejsce Kordeczka Wioleta i Kordeczka Aneta. Brązowy medal zdobyli chłopcy Szymon Surdziel i Emil Brzazgoń w rozgrywkach drużynowych.

22.11.2014r. 

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców z udziałem drużyn z zaprzyjaźnionej gminy Spiskie Vlachy ze Słowacji.

III miejsce                                                                                                                                              Rocznik 2003-2004:

  1. Kordeczka Piotr
  2. Brzazgoń Emil
  3. Ślazyk Daniel
  4. Kurek Bartłomiej
  5. Malarz Maciej
  6. Wołowczyk Jakub

Rocznik 2005-2006

  1. Kowalski Kacper
  2. Rożnowski Jakub
  3. Malarz Kacper
  4. Nowak Piotr
  5. Nowak Krzysztof
  6. Brzazgoń Szymon

Kacper Kowalski uzyskał również tytuł „Najlepszego Bramkarza Turnieju”.

5.12.2014r

Dane kontaktowe
Szkoła Podstawowa
im. Tadeusza Kościuszki
w Zawadce

Zawadka 18
34-650 Tymbark

tel./fax. 018 332 50 36